Italy - meet - Amore

08.04.2023

♥ Stefi & Maxxi ♥

Stefinka své srdce nechává v Itálii.💕

Stefi a Maxxi svou lásku stvrdili o Velikonočních svátcích a tato bohatá Velikonoční nadílka, doufáme bude i naplněna.  💞

Ve dnech Velikonočních (07.04.2023 - 10.04.2023) jsem se Stefinkou odcestovali za našim nádherným psem Maxxim (GENS JULIA Must Have) do Slunné Itálie - Milano - JERAGO CON ORAGO. Vzhledem k perfektnímu naplánování, za což patří velké díky sestřičce ve Veterinární ambulanci VET-S, která nám profesionálně, perfektně a velmi ochotně změřila progesteron i na Velký pátek, jsme mohli vyrazit na pohodový výlet směr Miláno. Stefi byla perfektní, připravená ke krytí, s Maxxim si sedli hned na první pohled a vše probíhalo od seznámení až po samotné krytí velmi úžasně. Nádherné souznění. 

Krytí probíhalo po tři dny, kdy Stefi i Maxxi tančili svůj tanec lásky, až překvapivě laskyplně. Jejich povahy se krásně doplňovaly, stavba těla i proporce u obou vše nádherně ladilo. Velké díky patří chovatelce RACHELLE GALLI a MARINA CASSANI, vzhledem k našemu prvnímu krytí byla zkušenost Maxxiho i RACHELL jen velkým bonusem. Pohostinnost Rachelle i Mariny, přátelské seznámeni a přivítání, Maxxi má nádherný tvar hlavy, barvu, ridge.... za mě nenašla jsem na něm jedinou malinkatou chybičku. A jeho povaha, velmi jemný, opravdu galantní, přátelský a pozoruhodně vyrovnaný šťastný pes. 

Měli jsme možnost poznat oba Maxxiho rodiče -  Gyasiho (MBISS CIB MCH Rottzridge Celtic Shadow)  a Beu (BISS CIB MCH MJCH Gens Julia First Beauty Beatrice D'Este), což je pro mě velké plus, když vidíte, jak pes ve 14letech je stále vitální a nelze mu upřít i přes jeho věk jeho majestátnost a nádherná jemná Bea je jako většina fen velmi přítulná a za pamlsek byla schopná mě ihned milovat. 


Tato zkušenost pro mě byla nedocenitelná. Vše probíhalo, tak jak má a já mohu jen zkonstatovat - zvládli jsme to na výbornou. Teď už je ta bohatá pomlázka, s kterou odjela Stefi směr domov na ni a přírodě, a vzhledem k počtu krytí a délce, budeme doufat, že vše dopadne tak jak má. 

Příroda je mocná.  


                                 ❤  dreams come true ❤

"Někdy v životě musíš riskovat pro sen,
který nepochopí nikdo jiný než ty,
protože je to Tvůj život a Tvůj sen"
"Ty jsi můj život, ty jsi můj sen" ..........ILY my Hope my Princess Stefani
"Sometimes in life you have to take risks for a dream, that no one but you will understandbecause it's your life and your dream"
"You are my life, my dream"